CS EN DE
MENU HOME
CZE

Futaba globální obchodní tým

Futaba Industrial, přední dodavatel výfukových systému pro společnost Toyota, začal v Evropě budovat tým, jehož cílem je získávat nové zákazníky mezi výrobci automobilů mimo svého největšího zákazníka skupinu Toyota. President firmy Mišima tuto skutečnost potvrdil s tím, že v současné době zaujímají evropští zákazníci nepatřící do skupiny Toyota pouhých 15% z prodejního objemu. Cílem je zvednout v budoucnu tento poměr na 20 – 30 %.

Od března začne v naší firmě, která je dceřinou společností firmy Futaba Industrial, Co. Ltd., působit tým specialistů zaměřený na obchod, technologie a cenovou kalkulaci. Ve spolupráci s místními zaměstnanci se zaměří na podporu prodeje svých hlavních produktů jako je rekuperační výfuková jednotka „Powerev“, části výfukového systému, nápravy apod.

Tým se zaměří na největší evropské výrobce automobilů jako je Jaguar Land Rover a koncern Volkswagen Group. President Mišima zdůraznil, že „pro přežití v Evropě je nezbytné získat zákazníky mimo skupinu Toyota“.

Aktuality

Náborový příspěvek až 25 000 Kč!

V souvislosti s rozšiřováním výroby stále hledáme nové zaměstnance, především do výroby na dělnické a technické pozice.

31. 08. 2017 | Přečíst celý článek

Sháníte brigádu?

Nabízíme brigádu pro studenty, absolventy apod. kdykoliv během roku, nejen v letních měsících. Preferujeme délku minimálně tři týdny z důvodu zaučení a zácviku.

15. 05. 2017 | Přečíst celý článek

Návštěva ministra Babiše

Dne 30. září 2016 navštívil naši firmu ministr financí a 1. místopředseda vlády Ing. Andrej Babiš.

30. 09. 2016 | Přečíst celý článek

Více aktualit