CS EN DE
MENU HOME
CZE

Rodinný den 2016

V sobotu 10. září 2015 se již po sedmé konal tradiční Rodinný den pro zaměstnance naší firmy a jejich rodinné příslušníky.

Počasí nás opět nezklamalo, a tak si všech tisíc návštěvníků, mohlo užít krásné odpoledne s připraveným programem a občerstvením. Více jak 300 malých návštěvníků si pomalovalo obličeje či potetovalo ruce, zadovádělo na skákacích hradech, zamlsalo na cukrové vatě a zadovádělo s klauny, kteří dětem vymodelovali z balónků na co si vzpomněly. Připravený čtyřhodinový program byl nabitý od prohlídky výrobní haly, přes vystoupením mažoretek a ukázek práce hasičů a policie, prohlídku vozidel, na jejichž výrobě se podílíme, až po stánek Českého červeného kříže či bubenický workshop.


Aktuality

Sháníte brigádu?

Nabízíme brigádu pro studenty, absolventy apod. kdykoliv během roku, nejen v letních měsících. Preferujeme délku minimálně tři týdny z důvodu zaučení a zácviku.

04. 06. 2021 | Přečíst celý článek

Volná pracovní místa v sekci kariéra - AKTUALIZOVÁNO

Na našem webu proběhla aktualizace volných pracovních míst. O jaká volná pracovní místa se jedná? Podívejte se do sekce Kariéra > volná pracovní místa.

 

09. 04. 2021 | Přečíst celý článek

Více aktualit