CS EN DE
MENU HOME
CZE

Napsali o nás

V čísle 2019-04 časopisu Průmysl Dnes vyšel rozhovor s generálním manažerem naší společnosti Radkem Slanařem "Výrobce automobilových díků chystá nové projekty".

V lednu 2017 vyšel v časopise Reportáže z průmyslu rozhovor s generálním manažerem naší společnosti Radkem Slanařem  "Futaba Czech, s.r.o.: Vyšší kvalita za nižší cenu".

V čísle 6/2015 časopisu Svět průmyslu vyšel rozhovor s generálním manažerem naší společnosti Radkem Slanařem věnující se našemu nově zřízenému obchodnímu týmu, který usiluje o zajištění nových zákazníků.

Článek si můžete přečíst zde.

V čísle 5/2015 časopisu Priemysl/Průmysl Dnes vyšel článek o naší firmě s titulkem "Výrobce automobilových dílů rozšiřuje své uplatnění".

Ve čísle 25/2015 časopisu AIMagazine vyšel rozhovor s generálním manažerem logistiky a PC panem Radkem Slanařem týkající se zaváděného systému Asprova, který má pomoci zlepšit systém plánování a nákupu v naší firmě.

Článek si můžete přečíst zde.

V časopisu T-Way číslo 2/2014 vyšel článek o naší firmě v souvislosti s pronájmem manipulační techniky, kterou využíváme v provozu.

"Cílem společnosti Futaba Czech, s.r.o. je dodávat zákazníkům stále kvalitnější výrobky za nižší cenu. Dosahuje toho využíváním nejmodernějších technologií a služeb, které v konečném důsledku výrazně zvyšují produktivitu manipulace a snižují provozní náklady, tak jako v případě dlouhodobého pronájmu čelních elektrických vozíků Toyota a investicemi do technologií zvyšujících bezpečnost provozu."

Celý článek si můžete přečíst zde.